Podróże i hobby

Podróże i hobby

Info: Pobierowo wczasyZaplanuj wczasy w Pobierowie. Domki letniskowe pod wynajem na okres wakacyjny w Pobierowie. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową wszystkich tych, którzy szukają noclegów nad morzem. Pobierowo to nadmorska miejscowość która z miłą chęcią powita w te wakacje kolejną grupę wczasowiczów. Zapraszamy!

Info: NumizmatykaNumizmatyka bada monety, ich historię i wartość materialną. Numizmatyka to pasja ludzi kochających przedmioty o niepowtarzalnej historii i wartości. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo cenne numizmaty z różnych epok, monety polskie i rzymskie, ale także inne okazy, które będą ozdobą Państwa kolekcji.

Info: Internetowy sklep wędkarskiW dzisiejszych czasach poszukiwanie wiedzy na temat danego hobby, a także sprzętu, który pozwoli je realizować rozpoczyna się w sieci. ELDORADO to internetowy sklep wędkarski, który oferuje swoim klientom między innymi ubrania marki Lexpo-Lemingo, kołowrotki Penn, plecionki Berkley czy też łodzie turystyczne marki Norton.

Info: USA wycieczkaWielu marzy o tym by spełnić swój amerykański sen: przyjrzeć się miastu, które nigdy nie śpi, przejść ulicami dzielnic z ulubionych seriali, czy rzucić się w wir zabawy w stolicy rozrywek. Teraz to wszystko jest w zasięgu ręki, a wykwalifikowany opiekun zadba o satysfakcję turystów. Wycieczka po USA to wybrany pakiet atrakcji dostosowany do preferencji zwiedzającego. Długość pobytu zagranicą uzależniona jest od ilości atrakcji (2 - 19 dni).

Info: Czarter mazuryNajlepszym sposobem na wyruszenie w pełen emocji rejs po jeziorze będzie czarter. Mazury oferują wszystkim turystom mnóstwo atrakcji. Jest to miejsce, w którym można przede wszystkim obcować z naturą, jednocześnie ciesząc się komfortem i luksusem. Właśnie to zapewniają Państwu profesjonalnie przygotowane przez nas jachty. Zapraszamy do kontaktu.

© 2019 www.leonberger.biz.pl