Handel i usługi

Handel i usługi

Info: MetkiFirma Promark-Tex - zajmujemy się produkcją wszywek odzieżowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. Oferujemy wszywki, metki tekstylne, przywieszki kartonowe i inne. Nasze produkty wytwarzane są z materiałów najlepszej jakości. Współpracujemy z wieloma dużymi firmami odzieżowymi.

Info: Wilton carpetsWe are a manufacturing company for many years Wilton Carpets. These are special flooring done on modern machines allow the use of best technologies. Thanks Wilton Carpets are very durable, do not damage over time and easily keep them in order. These coverings are offered in a rich palette of colors and designs. In addition to the Wilton Carpets, our company also manufactures woolen carpets.

Info: Wykładziny Axminster, dywanyJesteśmy polską fabryką produkującą wykładziny i dywany. Są to produkty przeznaczone do eksportu na wschód. Nasze dywany to duży wybór wzorów, ogromna liczba kolorów oraz wiele rozmiarów. Nasza firma przygotowała dla klientów również wirtualny pokój, w którym można przymierzać nasze dywany. Wykładziny Axminster są natomiast kierowane do najbardziej wybrednych klientów. Do ich produkcji używane są najlepsze tkaniny, których jakość nie zmienia się z biegiem czasu. Wykładziny Axminster to jakość znana na całym świecie. Zapraszamy do naszej firmy.

Info: Kancelaria Adwokacka BydgoszczKancelaria Adwokacka z Bydgoszczy specjalizuje się w pozwach o odszkodowania, odszkodowania oc, odszkodowania powypadkowe, odszkodowania za wypadek. Proponujemy naszym klientom profesjonalne podejście do sprawy. Gwarantujemy sprawne przeprowadzenie procesu i minimalizację pracy papierkowej po stronie klienta.

Info: Kadry i płace kursKadry i płace to dobry kurs. Można skontrolować kadry i płace w przedsiębiorstwach państwowych ale raczej nie jest możliwe obcinanie wynagrodzeń pojedynczym pracownikom ponieważ nie zostałby tu zachowany interes ekonomiczny. Tak więc przed premierem i ministrem finansów są bardzo trudne decyzje, których pierwszą ofiarą według zapowiedzi będzie z pewnością ośrodek doskonalenia nauczycieli. Jest to jednak tylko wierzchołek góry lodowej ponieważ takich organizacji i fundacji pozarządowych jest bardzo wiele i raczej wszystkie one korzystają ze środków budżetowych.

Info: Bombki ręcznie malowaneSzanowni Państwo! Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą ofertę na najlepsze bombki ręcznie malowane, których przygotowanie było dla nas ogromną przyjemnością. Efekty widoczne są w naszym asortymencie, do zapoznania się z którym zapraszamy. Wystarczy, że odwiedzą Państwo oficjalną stronę internetową naszej firmy!

Info: Płyta pcvSzukasz wysokogatunkowych materiałów z tworzyw sztucznych, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu? Sprawdź ofertę naszej firmy Murgrabia, która prowadzi sprzedaż płyt PCV oraz innych, podobnych materiałów. Są to wyjątkowo uniwersalne materiały o wielu zastosowaniach, pozwalające na tworzenie trwałych elementów.

Info: Kształtki styropianowePrzewóz produktów po nierównych w wielu miejscach drogach, wymaga tego, by były one odpowiednio osłonięte i zabezpieczone. Kształtki styropianowe produkowane przez Locum S.A. świetnie się w tym sprawdzają. Oprócz tego możemy zagwarantować bardzo szybki ich dowóz w miejsce zamówienia. Serdecznie polecamy!

Info: Tanie przelewy do PolskiWiele banków czy innych instytucji finansowych nalicza stosunkowo wysokie prowizje za przekazy środków pieniężnych za granice. Ponadto nie mamy żadnej gwarancji, iż nasz depozyt znajdzie się na wskazanym przez nas rachunku bankowym jeszcze tego samego dnia. Dlatego też zachęcamy do założenia konta na platformie Transfer24. Tanie przelewy do Polski, które rejestrujemy i wykonujemy w ekspresowym tempie to nasze główne atuty. Organizujemy przekazy środków między innymi z Wielkiej Brytanii oraz wszystkich krajów Strefy Euro.

Info: Ulga na nowe inwestycjeSpółka oferuje konsultacje i asystę w sprawie uzyskania decyzji o wsparciu dla przedsiębiorców. Na stronie dowiedzą się Państwo w jakim przypadku należy się ulga na nowe inwestycje i jak zabezpieczyć sobie prawo do niej. Firma pomaga również otrzymać zapomogę w postaci zwolnienia z podatku dochodowego.

Info: pełna księgowość onlineOferowana aplikacja webowa powstała z myślą o spółkach, które chciałyby samodzielnie odpowiadać za swoje rozliczenia. Pełna księgowość online obejmuje wystawianie faktur oraz wypełnianie niezbędnych dokumentów (sprawozdania, bilans). Dostępne funkcje gwarantują zgodne z prawem prowadzenie rozliczeń handlowych oraz kadrowych.

Info: Delegowanie pracownikówZajmujemy się udzielaniem wsparcia osobom, które zajmują się prowadzeniem działalności gospodarczej w różnych branżach i o różnej wielkości. Jedną ze specjalności kancelarii Tomczak i Partnerzy jest prawo pracy, w ramach którego nasz adwokat podejmuje się kwestii, takich jak: czas działalności, delegowanie pracowników, jednostki medyczne, kontrakty menadżerskie, ochrona konkurencji oraz ochrona prywatności osób zatrudnionych, podróż służbowa, zatrudnienie tymczasowe, programy motywacyjne i wiele innych.

Info: mindfulness WarszawaPraktykowanie medytacji, ćwiczeń mindfulness i innych, pokrewnych aktywności staje się w Polsce coraz popularniejsze. Po zabieganym dniu w stresującej pracy staramy się o wyciszenie organizmu, zatrzymujemy gonitwę myśli i odcinamy się od negatywnej energii. Pomogą Ci w tym nasze warsztaty uważności w Warszawie.

Info: Budowa stoisk wystawienniczychJeszcze jakiś czas temu stoiska wystawiennicze były narzędziem do rozpowszechniania idei i największych międzynarodowych firm, które w innych krajach nie były jeszcze znane. Obecnie stoiska wystawiennicze wykorzystywane są nawet przez małe firmy działające na lokalnym rynku. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i budową stoisk wystawienniczych więc jeśli potrzebujesz tego typu usługi - zapraszamy.

Info: Ubezpieczenie samochodu w NiemczechDo obowiązkowego ubezpieczenia samochodu jesteśmy zobowiązani również w Niemczech. Sprawdź ofertę naszych ubezpieczeń OC i AC. Vollkasko to wariant pełny pokrywający szkody wynikające również z naszej winy. Poza podstawowym ubezpieczeniem oferujemy jeszcze ochronę zniżek, ochronę prawną, samochód zastępczy oraz wiele więcej.

Info: kursy bhp WarszawaNasza firma przygotowuje dla swoich klientów profesjonalne kursy BHP. Warszawa to miasto, w którym takie usługi są niezwykle potrzebne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była jak najbardziej kompleksowa i spełniała oczekiwania każdego przedsiębiorstwa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Info: Pióro do pisaniaW ofercie naszej firm znajdą Państwo ekskluzywne, stworzone z dbałością o każdy detal pióra do pisania. To artykuły luksusowe, które doskonale nadają się na prezent dla bliskiej osoby z okazji zdania ważnego egzaminu. Każde nasze pióro do pisania ma swój unikalny design, stworzony tylko i wyłącznie dla tego produktu. Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy do zapoznania się z pełną ofertą.

Info: sale konferencyjne PoznańSzukasz odpowiedniego miejsca na spotkanie biznesowe? Chcesz, aby goście mogli bez problemu dotrzeć na miejsce mieszczące się w centrum Poznania? Zależy Ci na tym, aby zrobić na kontrahentach dobre wrażenie? Oferujemy sale konferencyjne do wynajęcia w Poznaniu. Przestronne, komfortowe, idealne do przeprowadzenia pokazu lub szkolenia.

© 2022 www.leonberger.biz.pl