Gastronomia

Gastronomia

Info: http://www.qubushotel.com/hotele.php?lang=1&id_h=18W wartościowej i przygotowywanej z myślą o docelowym użytkowniku propozycji oferowanej przez firmę znajdą Państwo profesjonalne usługi takie jak sale weselne Gdańsk i spotkania biznesowe, które z pewnością zadowolą Państwa wysublimowane gusta. Celem wnikliwego zapoznania się z proponowanym wachlarzem usług i pożytkami uzależnionymi od współpracy, przyjedź do nas - podajemy szczegółowe informacje lokalizacyjne - Chmielna 47, Gdańsk (80-748) - pomorskie - (telefon: 587522100).

Info: Usługi barmańskiePokazy barmańskie w wykonaniu barmanów z naszej agencji wyróżniają się widowiskowymi efektami. Należą do nich między innymi występy pirotechniczne, układy synchroniczne z wymianą płonących i świecących akcesoriów barmańskich, występy zawodowych tancerek oraz wiele innych efektownych elementów. Pokazy barmańskie, które organizujemy, świetnie sprawdzają się zarówno na początku imprezy, jak i jako jej punkt kulminacyjny. Zachęcamy do kontaktu, w celu poznania szczegółów oferty. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Najlepsza usługi barmańskie z Extreme Bar!

Info: Sprzęt gastronomiczny - PanaGastroFirma zajmuje się kompleksowym wyposażeniem obiektów hotelowych, pensjonatów, barów, cukierni oraz sklepów działających w branży spożywczej i mięsnej. Oferuje ona najwyższej jakości meble, sprzęt gastronomiczny oraz wszystkie te akcesoria, które są niezbędne aby gastronomia rozwijała się prawidłowo.

Info: Grzyby marynowaneGrzyby marynowane cieszą swoim unikalnym smakiem, który zawiera w sobie aromat lasów i łąk. W naszej ofercie znajdą Państwo szlachetne grzyby marynowane, takie jak borowiki, podgrzybki, kurki i opieńki, które są cenione za swoje niezwykłe walory smakowe. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich miłośników wybornego smaku!

Info: Solal Sp. z o.o. - Kawa lavazzaZapraszamy wszystkich serdecznie do skorzystania z naszej wspaniałej oferty, w której znaleźć można m.in. aromatyczną kawę Lavazza. Znana jest ona ze swojego doskonałego i intensywnego smaku, który potrafi obudzić największego śpiocha. Nie wierzysz? Przekonaj się sam! Więcej informacji umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Info: gastrocentrum.pl: Obieraczka do ziemniakówW naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości wyposażenie gastronomiczne, które sprawdzi się w każdej restauracji, barze oraz wszelkich innych lokalach, w których serwuje się posiłki. Polecamy obieraczki do ziemniaków, wykonane ze stali nierdzewnej bądź lakierowanej, mieszczące nawet do 25 kg ładunku.

Info: Firma cateringowaParty Serwis to firma cateringowa z bardzo bogatym, sięgającym przeszło trzech dekad doświadczeniem. W tym czasie poznaliśmy wiele sekretów organizacji dopiętych na ostatni guzik, wystawnych przyjęć. Tajemnice te przekazujemy sobie z pokolenia na pokolenie, przez cały czas dbając o najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

© 2017 www.leonberger.biz.pl